Back to Top

هتل ترنج کیش

این مجموعه شامل دو هتل پنج ستاره در خشکی و دریا است که در مجموعه دارای ۱۳۰ ویلا با متراژهای ۴۰ تا ۶۵ متر می باشد. در قسمت ورودی بعد از گذشتن از پارکینگ مجموعه به هتل ساحلی می رسید. این هتل در ساحل زیبای خلیج همیشه فارس در چهار طبقه و با نمایی تلفیقی از سنت و مدرنیته چشم نواز میهمانان خود می باشد.

ادامه مطلب...

هتل سان رایز کیش

هتل سه ستاره سان رایز کیش در سال 1383 در 4 طبقه در زمینی به مساحت 2400 متر مربع ساخته شد.این هتل در قلب مراکز تفريحی و خريد، در نزدیکی بازارهای پردیس 1و2 واقع شده است.این هتل تا فرودگاه 10 دقیقه فاصله دارد.

هتل سان رایز کیش

ادامه مطلب...

هتل جام جم کیش

هتل 3 ستاره جام جم کیش در مرکز جزیره زیبای کیش با نزديك بودن به دانشگاه كيش و بازار ونوس و زيتون و مرواريد و اسكله تفريحي سالانه ميزبان مهمانان زيادي از كشورها و شهرهاي مختلف است.

هتل جام جم کیش

ادامه مطلب...

هتل پارسیان کیش

هتل 3 ستاره پارسیان را می توان ازمراکز اقامتی کیش با بهترین وممتازترین موقعیت مکانی حساب کرد.قرارگرفتن درمیان دو بازاربزرگ، نزدیکی به 4 بازارمعروف دیگر، مجاورت با تالار شهر(محل برگزاری جشنواره ها و کنسرت های موسیقی)، فاصله بسیار کم با دریا، اسکله تفریحی و اماکن تفریحی درکنار امکانات و خدمات مناسب باعث شده این هتل درنظر مسافران وگردشگران یکی از محبوب ترین و بهترین هتل های موجود باشد.

هتل پارسیان کیش

ادامه مطلب...

هتل دیدنیها کیش

هتل ساحلی دیدنیها کیش ازجمله هتلهای معروف و قدیمی اما بازسازی شده و پرطرفدار جزیره کیش است که هم ساحل اختصاصی دارد و هم رستوران با کیفیت و معروف که با غذاهای مختلف و با کیفیت و موزیک زنده خود میهمانان بسیاری را حتی اگر درهتل دیدنیها هم اقامت نداشته باشند بوسیله سرویس های مخصوص رستوران درسطح جزیره کیش به سمت خود میکشاند.این هتل 3 ستاره یکی از هتل های تاپ جزیره است که مسافران از اقامت در این هتل راضی می باشند.

هتل دیدنیها کیش

ادامه مطلب...

هتل لوتوس کیش

هتل 4 ستاره لوتوس که با الهام ازایران قدیم و بناهای دوره هخامنشیان به بهترین وجه تزیین و آراسته شده است، درزمینی به مساحت 5000 مترمربع در 3 طبقه درآبان ماه 1390 افتتاح شد.نام قدیم این هتل لاله بود وزمستان 1390 بازسازی شد و به لوتوس تغییرنام پیدا کرد.این هتل در بلواردانش، نزدیک دانشگاه بین المللی کیش، جنب هتل بین المللی سورینت صدف کیش قراردارد.

 هتل لوتوس کیش هتل لوتوس کیش

ادامه مطلب...

صفحه1 از4